Your friends are fundraising. Don't miss out, opt in.

0

%

£10raised of £2,000 target by 1 supporter

Weʼre raising £2,000 to We need legal support regarding yang adult and his disability

What is crowdfunding?

Crowdfunding is a new type of fundraising where you can raise funds for your own personal cause, even if you're not a registered charity.

The page owner is responsible for the distribution of funds raised.

Story

Es un Adriana Apeinane kopīgi griežamies pie jums pēc palīdzības un atbalsta Helēnai. Tie kas Helēnu zin tuvāk, zin arī to kam viņa un viņas dēls Artūrs šobrīd iet cauri. Artūram ir SMA type 2 (spinal muskuļu atrofija).
Slimnīcas ārsti vēlas noņemt Artūram rīcībspēju kas ir pilnīgi absurdi jo viņš nokārto GCSE ka nav ko domāt un ir spējīgs pieņemt lēmumus kā jebkurš no mums. Ārsti uzstāj uz PEG (zondi vēderā) jo Artūrs ietilpst riska kategorijā sava mazā svara dēļ. Tomēr svaru mājas viņš uzņem, maz bet uzņem, līdz ar to nav īsti nepieciešamība pēc PEG. Artūrs ir spējīgs ēst patstāvīgi mājas gatavotu garšīgu, blendetu ēdienu. Otrs iemesls kādēļ slimnīca uzspiež šo PEG ir - SMA pacientiem ir bieži elpošanas vadu infekcijas. Artūram viņas ir ļoti reti, līdz ar to ir pretargumenti ar slimnīcas ārstiem. Ārsti spiež morāli virsū gan uz Artūru gan uz Helēnu ar draudiem utt. Sociālie darbinieki ir jau iejaukti un ir Helēnas un Artūra pusē, kuri arī seko līdzi situācijai un uzskata ka ārsti nepilda savus pienākumus, bet sociālie neko nevar iesākt vai pateikt slimnīcas ārstiem. Artūrs un Helēna ir ļoti zinoši gan par slimību gan par iespējamiem veselības sarežģījumiem, gan ārstēšanu kopumā. Jāpiebilst ka Helēna nekādu exta palīdzību no valsts nesaņem un atbalsta viņai arī nav un ar visu cīnās saviem spēkiem.
Adriana strādā slimnīcā, tikai citā pilsētā, un cenšas palīdzēt Helēnai ka vien var ar padomiem - ko un kā darīt, bet visi Helēnas pūliņi ir kā pret sienu un tikai uzspiež savu.
Ir divas izejas no šīs situācijas.
1. Griezties pie privatarstiem, kas diemžēl maksā lielu naudu, vai
2. Dabūt advokātu, kas ir reālākais variants bet arī maksā diezgan daudz.
Helēnas ģimenei diemžēl šādas naudas nav, tādēļ es un Adriana Apeinane ka tuvi draugi redzam kam viņa šobrīd iet cauri un kopīgi griežamies pie jums, pēc lūguma palīdzēt.

Kopīgi palīdzēsim cilvēkam nelaimē.
H.Plama.
Sort code.204842.
Account 43415090
Paldies jums visiem.

Share this story

Updates

0

Aija Cielava

Updates appear here

  20 days ago

  Aija Cielava started crowdfunding

  Leave a message of support

  Page last updated on: 1/28/2019 17.18

  Supporters

  1

  • Laura Vevere

   Laura Vevere

   Jan 28, 2019

   £10.00

  Aija Cielava

  Become a supporter

  Help Aija Cielava raise more

  About the fundraiser
  Aija Cielava

  Aija Cielava

  Report this Page
  Donate