Your friends are fundraising. Don't miss out, opt in.

Federico Freberg

Federico Freberg is crowdfunding

Federico Freberg
£0
Be the first to help Federico Freberg reach their £500 target

Weʼre raising £500 to help tp built a home for homeless.

What is crowdfunding?

Crowdfunding is a new type of fundraising where you can raise funds for your own personal cause, even if you're not a registered nonprofit.

The page owner is responsible for the distribution of funds raised.

Story

Prawdziwe zagrożenie "Jokera" ukrywa się w zasięgu wzroku

Kiedy Joker uderza 4300 ekranów teatralnych w Ameryce Północnej w piątek, to przyjedzie zamaskowany w rodzaju buzz, że dystrybutor studio jak Warner Bros z pewnością wolą unikać: obawa, że ziarnisty dramat zainspiruje ludzi, którzy popełniają przemocy pistolet w Ameryce. Todd Phillips w reżyserii, R-rated Batman spin-off stanowi opracowanie historii pochodzenia dla najbardziej znanego antagonisty Mrocznego Rycerza, z nominowany do Oscara Joaquin Phoenix portretując tytułowy Gotham groźny klaun. Film - który jest, tak, brutalny - został szeroko opisany jako "incel-friendly" i "niebezpieczne". Ale to film tenuous związku z 2012 masakra fotografowania w Aurora, joker 2019 film Colorado - kiedy James E. Holmes strzał do publiczności Century 16 kina, zabijając 12 i raniąc 70 podczas projekcji północy pisarz-reżyser Christopher Nolan's The Dark Knight Rises - to stwarzające bardziej konkretne niepokój dla niektórych. W późniejszym zdemaskowanym raporcie, Holmes powiedział funkcjonariuszom organów ścigania, że "był Jokerem". Teraz trzy krajowe sieci teatralne, a także władze w kilku amerykańskich miastach poszły na wysoki alarm, aby Joker nie skłonił do podobnego rozlewu krwi.

Ze swej strony filmowcy utrzymują, że ich film nie ma nic wspólnego z krajową debatą wokół przemocy z użyciem broni i mają nadzieję, że widzowie odpowiednio ocenią Jokera. "Chodzi o to, aby być śmiały i odważny i inny - wszystko, co można zrobić, że jest wyjątkowy wychodzi z przestrzeni komiksu do filmów i telewizji jest ważne," Joker producent Michael Uslan powiedział Vulture na początku tego roku. "Film Jokera, wizja Todda Phillipsa, jest zupełnie inna. Nikt nigdy wcześniej nie widział takiego komiksu. Jestem pewien, że będą ludzie, którzy go kochają i ludzie, którzy go nienawidzą. Ale to jak oglądanie Martina Scorsese, dramatu kryminalnego o niższym budżecie. To będzie wyjątkowe doświadczenie."

Tymczasem wstępne szacunki śledzenia wskazują, że film może przyciągnąć 155 milionów dolarów w weekend otwarcia w kinach - z zaskakująco silnym 80 milionów dolarów przewidywane w samej Ameryce Północnej. "Cały film ma ten kandydy profil, który przełamuje bałagan i zwraca uwagę w taki sposób, że inny film o superbohaterach może nie", mówi Richard Rushfield, redaktor biuletynu branży rozrywkowej The Ankler. "Między prawdziwymi ostrzeżeniami a intensywnością sposobu, w jaki wyszły promocyjne rzeczy, chwyta cię za szyję."

Więc jak film stał się czymś, co widzowie wydają się być jednocześnie przestraszony i domagając się zobaczyć? W związku z tym, oś czasu Joker, spadek sezonu filmowego najbardziej kontrowersyjny film:

Share this story

Updates

0

Federico Freberg

Updates appear here

  2 months ago

  Federico Freberg started crowdfunding

  Leave a message of support

  Page last updated on: 9/23/2020 16.48

  Supporters

  0

   Federico Freberg

   Become a supporter

   Help Federico Freberg raise more

   About the fundraiser
   Federico Freberg

   Federico Freberg

   Report this Page