Your friends are fundraising. Don't miss out, opt in.

Alexei Fusco

Alexei Fusco is crowdfunding

0%
£0
raised of £500 target by 0 supporters

Weʼre raising £500 to help a short movie created.

Don't have time to donate right now?

Story

O czym jest Mulan?

Podobnie jak w oryginalnej wersji animowanej z 1998 roku z Udziałem Eddiego Murphy'ego, remake będzie podążał za popularną chińską opowieścią o młodej wojowniczce, Mulan, która podszywa się pod mężczyznę. Uważa się, że remake będzie śledzić legendę nieco bliżej, na początek jest w nim czarownica.

W oryginalnym filmie, kiedy Mulan dowiaduje się, że jej ranny ojciec ma zostać powołany do wojska, aby walczyć z najeźdźcami mulan 2020 online Hunów, misją, której nie przeżyłby, postanawia przebrać się za mężczyznę i iść do walki na jego miejsce.

Ale Mulan nie zdaje sobie sprawy, że jej przodkowie są świadomi jej planu i, aby go powstrzymać, zamówić małego smoka, Mushu, aby ją zniechęcić.

Mushu zgadza się, ale kiedy spotyka Mulan, szybko staje się jasne, że nie porzuci swojego planu, więc w końcu mały smok postanawia ją wesprzeć w jej niebezpiecznej podróży.

Jeśli chcesz obejrzeć animację z 1998 roku, zanim remake się wyjdą, oryginał jest dostępny na DVD /Blu-Ray, a także Mulan 2.

Szczegóły remake'u były trzymane w dużej mierze w tajemnicy, ale reżyser Niki Caro powiedział, że nowy film będzie "duży, dziewczęcy epickie sztuki walki. Będzie niezwykle muskularny i porywający, zabawny i poruszający."

Streszczenie brzmi: "Mulan to epicka przygoda nieustraszonej młodej kobiety, która podszywa się pod mężczyznę, aby walczyć z najeźdźcami z Północy atakującymi Chiny. Najstarsza córka zaszczyconego wojownika, Hua Mulan jest porywająca, zdeterminowana i szybka na nogach. Kiedy cesarz wydaje dekret, że jeden człowiek na rodzinę musi służyć w Armii Cesarskiej, ona kroki w miejsce jej chorego ojca jako Hua Jun, stając się jednym z największych wojowników w Chinach kiedykolwiek."

Share this story

Updates

0

Alexei Fusco

Updates appear here

  1 year ago

  Alexei Fusco started crowdfunding

  Leave a message of support

  Page last updated on: 8/28/2020 13.48

  Supporters

  0

   Alexei Fusco

   Become a supporter

   Help Alexei Fusco raise more

   What is crowdfunding?

   Crowdfunding is a new type of fundraising where you can raise funds for your own personal cause, even if you're not a registered nonprofit.

   The page owner is responsible for the distribution of funds raised.

   About the fundraiser
   Alexei Fusco

   Alexei Fusco

   Report this Page