Inge's Spinning Marathon page

Spinning Marathon · 13 November 2016
Lieve vrienden,
Op Zondag 13 november zet ik mij in voor de Edwin van der Sar Foundation. Samen met een team van 4 collega's zullen wij vier uur lang deelnemen aan een Spinning Marathon.
De Edwin van der Sar Foundation realiseert beweegprojecten voor mensen met een niet aangeboren hersenletsel. De Foundation is een stimulerende en verbindende factor tussen diverse partijen; patiënten, revalidatiecentra, ziekenhuizen, woon-zorglocaties, verzekeraars, etc.
Ze werken samen om de zorg voor patiënten met een hersenbeschadiging te verbeteren en ze zetten ‘bewegen’ in als middel om herstel van hersenfuncties en sociaal contact te bevorderen.
Alle kleine beetjes helpen en daarom vraag ik jullie om ons hierin te steunen met een kleine donatie voor dit goede doel!
Charities pay a small fee for our service. Learn more about fees