Håkons innsamlingsaksjon for UNICEF UK

Håkon Haarr is raising money for UNICEF UK

Team: Team UNICEF

Clipper 2025-26 Race · 11 May 2025 to 30 November 2026 · Start fundraising for this event

Clipper 2025-26 Race
Campaign by UNICEF UK (RCN 1072612 (England & Wales) and SC043677 (Scotland))
UNICEF is the chosen Charity Partner for The Clipper 2025-26 Round the World Yacht Race. This epic challenge sees people from all walks of life & around the world come together to work as a team, in a true test of their ability, bravery & courage.

Story

Jeg skal være mannskap på regattaen Clipper 2025-26 Round the World Race på båten UNICEF! Dette er ikke bare en fantastisk mulighet for meg, men også en sjanse til å bidra til en viktig sak.

UNICEF har vært både veldedighetsorganisasjon og team-partner for Clipper Round the World Yacht Race siden 2015–16-utgaven, og i løpet av denne tiden har de samlet inn imponerende 1,6 millioner pund til barn over hele verden. Alt som samles inn går til å skape en bedre framtid for barn som trenger det mest.

UNICEF jobber for å skape en verden der alle barn har muligheten til å utvikle seg og vokse opp sunt og trygt. Med aktiviteter i 190 land når de ut til flere barn enn noen annen humanitær organisasjon.

Jeg er takknemlig om du vil støtte min innsamlingsaksjon for UNICEF i forbindelse med Clipper 2025-26 Race som starter fra Portsmouth 31. august 2025. Sammen kan vi gjøre en forskjell og gi håp til barn over hele verden. Hver donasjon, stor eller liten, vil bidra til denne viktige saken.

Help Håkon Haarr

Sharing this cause with your network could help raise up to 5x more in donations. Select a platform to make it happen:

You can also help by sharing this link on:

Donation summary

Total
£140.00
+ £10.00 Gift Aid
Online
£140.00
Offline
£0.00

Charities pay a small fee for our service. Learn more about fees