Story
<p>Tere!</p>
<p>Kui just Sina annetaksid meile kasvõi 0.5€, siis see oleks väga suur annetus, ning absoluutselt kõik annetused on tere tulnud!</p>
<p>Kõik need annetused lähevad Giveaway´de korraldamiseks, foorumi uuendamiseks ja veel paljukski muuks.</p>
<p>Loomulikult ma ei hakka teile valetama, et ükski sent ei lähe minu tasku, loomulikult läheb, kuid see summa on väga väga minimaalne!</p>
<p>KÕIK ANNETUSED ON VÄGA VÄGA TERE TULNUD!</p>
